Higienaw gastronomii
Gwarancja najwyższego poziomu profesjonalnej Higieny poprzez skuteczność mycia i dezynfekcji w całym procesie produkcyjnym jest dla nas najważniejszym celem. Dokładamy wszelkich starań, aby bogata gama naszych produktów, fachowa wiedza oraz sprawdzone technologie pozwoliły na zapewnienie bezpieczeństwa i higieny we wszystkich krytycznych punktach procesu technologicznego.
1
Na stronie:   
HIGIENA
GASTRONOMIA

NEUTRALNY PRODUKT
MYJĄCY - ODTŁUSZCZAJĄCY

Skoncentrowany produkt, płynny do ręcznego mycia i odtłuszczania naczyń, sztućców, szkła oraz drobnego sprzętu kuchennego

MYCIE I DEZYNFEKCJA
POWIERZCHNI ZMYWALNYCH

Produkt płynny lekkoalkaliczny o silnych właściwościach myjących, odtłuszczających i dezynfekujących do ręcznego oraz pianowego mycia i dezynfekcji drobnego sprzętu, części maszyn oraz wszystkich powierzchni zmywalnych odpornych na działanie wody i detergentów kontaktujących się z żywnością.

MYCIE NACZYŃ I SZKŁA
W ZMYWARKACH PRZEMYSŁOWYCH

Produkt płynny alkaliczny do mycia naczyń i szkła oraz drobnego sprzętu kuchennego w zmywarkach przemysłowych.

MYCIE NACZYŃ I SZKŁA
W ZMYWARKACH PRZEMYSŁOWYCH

Produkt płynny alkaliczny z aktywnym chlorem do mycia naczyń i szkła oraz drobnego sprzętu kuchennego w zmywarkach przemysłowych.

PŁUKANIE NACZYŃ I SZKŁA
W ZMYWARKACH PRZEMYSŁOWYCH

Produkt płynny na bazie kwasu cytrynowego do płukania i nabłyszczania naczyń i szkła oraz drobnego sprzętu kuchennego w zmywarkach przemysłowych..

MYCIE NACZYŃ WRAŻLIWYCH
W ZMYWARKACH PRZEMYSŁOWYCH

Produkt płynny, alkaliczny do mycia i odtłuszczania naczyń i szkła oraz drobnego sprzętu nieodpornego na działanie agresywnych detergentów w zmywarkach przemysłowych.

PŁUKANIE NACZYŃ I SZKŁA
W ZMYWARKACH PRZEMYSŁOWYCH

Produkt płynny do płukania naczyń i szkła oraz drobnego sprzętu kuchennego w zmywarkach przemysłowych.

MYCIE NACZYŃ I SZKŁA
W ZMYWARKACH PRZEMYSŁOWYCH

Produkt alkaliczny w proszku do mycia naczyń i szkła oraz drobnego sprzętu w zmywarkach przemysłowych.

Brak zdjęcia

SÓL OCHRONNA DO ZMYWAREK I ZMIĘKCZACZÓW WODY

Produkt w postaci stałej lub sypkiej do wspomagania pracy zmywarek i urządzeń zmiękczających wodę.

MYCIE I ODKAMIENIANIE URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH

Produkt w proszku na bazie kwasu cytrynowego do odkamieniania urządzeń gastronomicznych: ekspresy do kawy i herbaty, zmywarki przemysłowe, czajniki, automaty do wody mineralnej, grzałki, bojlery.

MYCIE I ODTŁUSZCZANIE URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH

Produkt w proszku do mycia i odtłuszczania urządzeń gastronomicznych: ekspresy do kawy i herbaty, automaty vendingowe, czajniki, termosy i zaparzacze.

MYCIE I ODTŁUSZCZANIE
POWIERZCHNI PRZYPALONYCH

Produkt skoncentrowany wysokoalkaliczny do mycia i odtłuszczania silnie przypalonych: garnków, patelni, blach, grilli, rusztów, frytkownic, pieców, opiekaczy oraz innych urządzen i powierzchni zmywalnych.