O nas

Szanowni Państwo!


Jesteśmy polskim producentem z branży chemii profesjonalnej. Nasza działalność zmierza w kierunku jednemu celu:

"pomóc zapewnić naszym klientom najwyższy poziom profesjonalnej HIGIENY w całym procesie produkcyjnym".

Historia naszej firmy sięga roku 1998, kiedy wyprodukowaliśmy pierwsze produkty do mycia i dezynfekcji dla przemysłu rolno-spożywczego.

Dynamiczny rozwój oraz zaufanie klientów sprawiły, że do asortymentu systematycznie wprowadzamy nowe produkty.

Naszym celem jest stałe wzmacnianie pozycji rynkowej poprzez wdrażanie nowych, innowacyjnych produktów powstających z myślą o
najbardziej wymagających Klientach.

Pragniemy dotrzeć wszędzie tam, gdzie konieczne jest stosowanie produktów do profesjonalnej higieny.

Filozofia firmy jest skoncentrowana na produktach najwyższej jakość jako bezwzględnej miary wszystkich naszych działań, które płyną
z pasji i dumy z tego, że pomagamy naszym Klientom zagwarantować najwyższy poziom utrzymania czystości.

Wszystkie nasze produkty powstają na bazie wyselekcjonowanych surowców, po to aby przy najniższych stężeniach produktu gotowego
osiągnąć maksymalną jego skuteczność i wydajność oraz zminimalizowane ryzyko ingerencji w środowisko naturalne.

Firma posiada skutecznie zorganizowaną i rozbudowaną sieć dystrybucyjną swoich wyrobów na terenie całego kraju.

Do dyspozycji Państwa są Przedstawiciele Handlowi we wszystkich regionach Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Misja firmy

Źródłem naszej misji jest wieloletnie doświadczenie zgromadzone we współpracy z naszymi klientami, poparte zaufaniem do naszych rozwiązań technologicznych oraz jakość świadczonych usług.

Misją dla nas jest:

"pomóc zapewnić naszym klientom najwyższy poziom profesjonalnej HIGIENY w całym procesie utrzymania czystości"

Naszą siłę czerpiemy z zaufania do naszej firmy i pracowników, produktów oraz usług. Chcemy w czasie zbudować trwałe zaufanie do naszej firmy zdobywając pozycję wiodącego i zaufanego dostawcy profesjonalnych produktów do mycia i dezynfekcji w Polsce oraz za granicą.

Polityka jakości

Zapewnienie najwyższej jakości naszych produktów, a tym samym Państwa zaufanie oraz satysfakcja z ich użytkowania, to podstawowe zadanie realizowane w firmie po to, aby:

"pomóc zapewnić naszym klientom najwyższy poziom profesjonalnej HIGIENYw całym procesie utrzymania czystości"

Wszystkie nasze produkty podczas procesu produkcyjnego poddawane są pełnej kontroli przed dostarczeniem ich do magazynu wyrobu gotowego. Procesy produkcyjne objęte są monitoringiem. Sprawdzana jest zgodność produktów z normami oraz wymaganiami naszych Klientów. Prowadzona jest stała weryfikacja współpracujących z firmą dostawców pod względem jakości dostarczanych surowców. Zapewnienie powtarzalnej jakości to przede wszystkim zasługa wykwalifikowanego personelu działu produkcji.

Jakość w naszej firmie rozumiemy jako wartość, której oczekują od nas nasi Klienci.

Profil działalności

Firma DRACO powstała w roku 1998 jako producent profesjonalnych produktów do mycia i dezynfekcji oraz urządzeń dezynfekujących. Oferta naszych produktów jest przygotowana dla szerokiego spektrum branż z przemysłu rolno-spożywczego np. zakładów mleczarskich, zakładów mięsnych, zakładów napojowych, browarów, zlewni mleka, ogrodników, rolników i hodowców trzody chlewnej i drobiu.

Znaczącą cześć naszej oferty aktualnie kierujemy dla zakładów przemysłu mleczarskiego, gdzie na przestrzeni działalności firmy zdobyliśmy duże doświadczenie poparte zaufaniem naszych klientów.

W strategii rozwoju DRACO szczególne znaczenie ma polityka nastawiona na ciągłe poszerzanie asortymentu nowych produktów, zwiększanie zdolności produkcyjnych, dostosowywanie produktów do potrzeb i życzeń naszych klientów oraz działania proekologiczne.

Dużo uwagi poświęcamy także na zagadnienia informatyczne chcąc maksymalnie pomoc naszym klientom poprzez stworzenie rozbudowanej witryny internetowej firmy, w której udostępnienie będą możliwości pobierania aktualnych: kart charakterystyk, ulotek informacyjnych, atestów i pozwoleń oraz innych dokumentów niezbędnych do prawidłowych i bezpiecznych aplikacji naszych produktów.

Polityka firmy na najbliższe lata przewiduje dalszy rozwój w strategicznych obszarach działania, wzmocnienie pozycji rynkowej oraz zapewnienie perfekcyjnej obsługi Klientów.

Nasza oferta produktowa to:

  • Higiena w przemyśle spożywczym
  • Higiena instytucjonalna
  • Higiena w pralnictwie
  • Higiena w gastronomii
  • Higiena w hodowli i rolnictwie
  • Profesjonalna chemia samochodowa

 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.